Wiemy co jest ważne
Podstawą naszej współpracy z klientem
jest zaufanie, dyskrecja i profesjonalizm
Doświadczenie
Wiedzę teoretyczną uzupełniamy wieloletnim
doświadczeniem w pracy z klientem
Cieszymy się zaufaniem
Od wielu lat współpracujemy z klientami
zarówno indywidualnymi, jak i gospodarczymi
działamy kompleksowo
Oferujemy doradztwo z różnych dyscyplin prawnych
Indywidualne podejście
Szukamy rozwiązań odpowiednich
do potrzeb klienta
Utrzymujemy dobre relacje
Budujemy dobre relacje, na których
opieramy przyszłą współpracę
previous arrow
next arrow
Slider

Tradycje Kancelarii Adwokackiej Adama Mroza sięgają 1992 roku, kiedy Adam Mróz rozpoczął praktykę jako radca prawny.  Po okresie działalności w ramach kancelarii radcy prawnego i przeprowadzce z Gdańska do Sopotu od 2000 roku kancelaria kontynuuje działalność  w aktualnej formule prawnej  stale zwiększając swój potencjał oraz liczbę zadowolonych klientów. Podstawą funkcjonowania Kancelarii jest zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników. Filozofię naszej współpracy opieramy o indywidualne kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie członków zespołu. Zaufali nam klienci prowadzący działalność gospodarczą w różnych, bardzo odległych od siebie branżach. Współpracę z niektórymi z nich kontynuujemy nieprzerwanie od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Tworzymy zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, który jest wspierany przez aplikantów radcowskich i adwokackich. Najważniejsze dla nas są profesjonalizm i zaufanie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie odpowiednie do potrzeb klienta. Wieloletnia współpraca z naszymi klientami zarówno indywidualnymi, jak i gospodarczymi jest dowodem naszej wiarygodności i skuteczności.

Posiadamy sięgające 1993 roku doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi procesów budowlanych, wzbogacone o obsługę prawną przedsięwzięć deweloperskich, w tym jednych z pierwszych które zostały zrealizowane w Trójmieście po 1 stycznia 1995r. , to jest wejścia w życie przepisów ustawy o własności lokali która określiła podstawy prawne ich realizacji.

Od 2002 roku świadczymy obsługę prawną komercjalizacji nieruchomości, w tym centrów handlowych i retail parków na terenie całego kraju. W ramach tej działalności współpracujemy z czołowymi firmami specjalizującymi się w komercjalizacji tych obiektów.

Nieprzerwanie przez cały okres istnienia Kancelarii jej drzwi są otwarte także dla osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej. W tym zakresie prowadzimy zarówno sprawy karne, cywilne jak i administracyjne naszych klientów indywidualnych którzy okazali nam zaufanie.

Adam Mróz Kancelaria Adwokacka
ul. Armii Krajowej 120 lokal B
81-824 Sopot
tel. (58) 550 35 48, (58) 551 65 76
email kancelaria@kpmr.pl

NIP 957-027-57-50
REGON 191425286
Numer konta bankowego
88 1500 2051 1220 5049 5923 0000

© 2018 Adam Mróz Kancelaria Adwokacka